Anasayfa > Alarm Sistemleri

Alarm Sistemleri

Elsan’ın kapsamlı alarm sistemleri ile hırsızlık, yangın, su baskını, gaz kaçağı vb. durumlardan anında haberdar olup hızlıca müdahale etme şansı yakalarsınız. Ev alarm sistemleri ve işyeri alarm sistemlerimiz eş zamanlı olarak itfaiye, ambulans gibi ilgili birimlere de anında haber ulaştırır.

Kampanyalarımızı İnceleyin

İşyeri Alarm Sistemleri

Elsan İşyeri Alarm Sistemleri, işyerinizi hırsızlık ve yangın, kaçak vb. gibi çeşitli durumlardan korur. Acil durumlarda eş zamanlı olarak ilgili birimlere de haber veren akıllı işyeri alarm sistemlerimiz oluşacak zararları en aza indirger.

İşyerinizin güvenliği için bizi hemen arayın, ücretsiz keşfe gelelim. Gelişmiş sistemlerimizden size uygun olanı belirleyip hemen monte ederek çok kısa sürede kullanımınıza sunalım.

Ev Alarm Sistemleri

Elsan Ev Alarm Sistemleri siz evinizde değilken, sevdiklerinizi ve eşyalarınızı kötü niyetli kişilerden koruyor.  Sadece yangın ve kaçak durumlarında değil, panik butonu sayesinde acil sağlık sorunlarında da sizi hemen haberdar ediyor.

Bizi hemen arayıp ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanın. Uygun fiyatlı ve garantili; kablolu veya kablosuz ev alarm sistemlerimizden size uygun olanı seçip montajını hemen gerçekleştirelim.

Akıllı Hırsız Alarm Sistemleri

Akıllı hırsız alarm sistemimiz ile evinizin veya işyerinizin güvenliğini dışardan yönetin. Uzaktan Kontrol özelliği ile internete bağlı mobil cihazlarınız aracılığıyla tüm işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Üstelik alarm çalması durumunda 5 Saniye içerisinde olayın kamera görüntüsü video olarak cebinize gelir. Ayrıca canlı izleme ile de neler olup bittiğine göz atabilirsiniz.

teklif