Anasayfa > Ev Güvenliği

Ev Güvenliği

Hırsız Alarm Sistemleri

Evinizin Güvenliği Dünya markaları sistemlerimizle 7/24 güvende. Hırsızlık, Yangın, Gaz kaçağı, Su baskını, Acil sağlık gibi durumlarda size can yoldaşı olacak.
Detayları İnceleyin

Akıllı Hırsız Alarm Sistemleri

Akıllı Güvenlik Sistemleriniz ile evinizin veya işyerinizin güvenliğini uzaktan yönetmek oldukça kolay. Uzaktan Kontrol özelliği ile internete bağlı mobil cihazlarınız aracılığıyla tüm işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Alarm çalması durumunda 5 Saniye İçerisinde olayın Kamera görüntüsü Video olarak Cebinize geliyor. Daha bir çok detay.
Detayları İnceleyin

Kamera Sistemleri

Kamera sistemlerimiz ile yüksek çözünürlükde uzun süre kayıt yapabilir, Geçmiş zamandaki kayıtlarınıza erişebilir ve Uzaktan izleyebilirsiniz.

Evinizde bulunan Kayıt cihazınıza uzun süreli kayıtlar yapabilirsiniz.
Detayları İnceleyin

Görüntülü Düafon Sistemleri

IP Tabanlı Villa ve Apartman Tipi Görüntülü Kapı Düafon Sistemleri.
Ziyaretçileriniz kapınızın önünde zile bastığında Evinizden konuşabilecek aynı zamanda kapı butonuna basarak açabileceksiniz.

Haber Alma Merkezi

Alarm Merkezi hizmeti ile evinizdeki alarm durumları Alarm sistemi tarafından 7/24 takip edilir ve alarm durumları size ve güvenlik güçlerine anında bildirilir. Olası hırsızlık, yangın, gaz kaçağı, su baskını ve acil durumların önüne geçilir.