Anasayfa > Güvenlik Kamera Sistemleri

Güvenlik Kamera Sistemleri

İnternet üzerinden 7/24 kontrol imkanı sağlayan akıllı güvenlik kamera sistemleri çözümlerimiz sayesinde gözünüz arkada kalmayacak. Kuracağımız güvenlik kamera sistemi ile ev ve işyerinizi dilediğiniz an telefonunuzdan veya bilgisayarınızdan canlı olarak kolayca izleyebileceksiniz. Bunun için bizden alacağınız kurulum hizmeti sonrasında tek ihtiyacınız bir internet bağlantısı.

Kampanyalarımızı İnceleyin

İşyeri Kamera Sistemleri

İşyeri kamera sistemlerimiz ile yüksek çözünürlükte uzun süreli kayıt yapabilir, geçmiş kayıtlarınıza istediğiniz zaman erişebilir ve istediğiniz yerden izleyebilirsiniz. İşyerinizde bulunan kayıt cihazınıza uzun süreli kayıtlar yapabilirsiniz.

Tüm İşyeri kamera sistemlerimiz gece görüş özelliğine sahiptir. Böylelikle 7/24 net kalitede kayıt ve izleme sağlayabilirsiniz. Gündüzleri çalışanlarınızı izleyebilir geceleri ise kötü niyetli girişimleri tespit edebilirsiniz.

HD Kalitesinde Güvenlik Kamera Sistemleri

AHD (Analog HD) Teknolojisi ile herhangi bir gecikme veya kayıp yaşanmadan 500m mesafeye kadar en yüksek kalitede görüntü aktarımı sağlıyoruz.

1080P’ye varan görüntü kalitesi sayesinde kaydedilen görüntülerdeki bulanıklık ve titreşime son veriyoruz. Uygun maliyetle HD kalitesinde güvenlik kamerası sistemine sahip olmak için hemen bizimle irtibata geçin!

Ev Kamera Sistemleri

Hırsızlık ve sağlık sorunları gibi durumlar artık sizi korkutmasın. Evde yalnız bıraktığınız eşiniz, çocuğunuz veya yaşlı aile bireyleriniz için daha fazla endişelenmeye son verin. Elsan Ev Kamera Sistemleri ile olası tehlike durumlarında veya sevdiklerinizin durumundan endişe ettiğiniz anlarda evinizi anlık olarak izleyin.

Yüksek çözünürlüklü kayıt sağlayan garantili cihazlarımız sayesinde hırsızları da anında tespit edebilir ve yakalanmalarını kolaylaştırabilirsiniz.

 

İşyeri kamera sistemleri veya ev kamera sistemleri talepleriniz ve bilgi almak için bizi hemen arayın.
Kurulum gerçekleşecek alana uygulayacağımız keşif sonrası en uygun fiyatı size sunalım.

Elsan kalitesi ve garantisiyle rahat edin.

Ücretsiz Teklif Alın

 

Güvenlik Kamera Sistemleri‘nde kullandığımız ürünlerden bazıları

Güvenlik Kamera Sistemi seçerken nelere dikkat etmelisiniz?

Kamera sistemleri sizin, ailenizin veya işyerinizin güvenliğini korumakta kritik öneme sahiptir. Satın alacağınız sistemi seçerken dikkat etmeniz gereken kriterler kullanım amacınıza ve kullanacağınız yere göre değişir. Herşeyden önde, kullanacağınız sistem tehlike ve sabotaja karşı dayanıklı ve kesintisiz çalışabiliyor olmalı. Hırsızların veya diğer tehlikelerin ne zaman geleceğini bilemezsiniz

Siz evde değilken ne zaman çalışıp ne zaman kapanacağı belli olmayan bir kamera sistemi güvenliğinizi sağlayamaz. Bu nedenle tercihinizi düşük maliyetleri sistemlerden değil yapacağınız maliyetin karşılığını verecek ürünlerden yana kullanmalısınız. Eviniz ve işyeriniz için kamera sistemi seçerken dikkat etmeniz gereken noktaları sizler için derledik.

Ev kamera sistemleri seçerken dikkat edilmesi gerekenler

Seçiminizi yaparken ev kamera sistemini hangi amaçla kullanacağınız büyük önem taşır. Siz dışarıdayken bebek bakıcınızı kontrol etmek ve bebeğinizi izlemek mi istiyorsunuz, yoksa evden birkaç günlüğüne uzaklaştığınızda hırsızlara karşı korku uyandırmak mı? Kameralar farklı çeşit ve özelliklere sahip olduğundan, herhangi bir kamera her ihtiyacınıza çözüm olmayacaktır.

Bebeğinizi veya evde ne olup bittiğini izlemek istiyorsanız IP destekli bir ev kamera sistemi kurmanız gerekir. IP destekli kameralar sayesinde internet üzerinden kameranıza bağlanıp canlı olarak izleme sağlayabilirsiniz. Evinizi izlemeye ihtiyaç duymuyor sadece hırsızları uzak tutmak istiyorsanız CCTV kamera sistemleri sizin için yeterli olacaktır. Bu kameralar evinizin dış tarafına konumlanacağı için dış ortama, yani yağmura, rüzgara ve tabi ki kötü niyetli kişilerden alacağı darbelere karşı dayanıklı olmalıdır. Kamera sistemlerimiz tüm bu koşullara dayanıklı olsa da, daha yüksek seviye koruma için Ev Alarm Sistemleri hakkında da bilgi almanızı tavsiye ederiz.

İşyeri kamera sistemleri seçerken neye dikkat edilmeli?

Evinizde olduğu gibi işyerine kamera sistemi seçerken de dikkat edilmesi gereken ilk konu kullanım amacı ve yeri olacaktır. İşyeri kamera sistemleri; işyerlerini korumak dışında, siz yokken neler olup bittiğini veya çalışanları ya da kasa personellerini izlemek gibi amaçlarla da sık tercih edilir. Daha yüksek dereceli çözümler için, diğer Güvenlik Sistemleri ürünlerimizi de inceleyebilirsiniz.

İşyeriniz, işhanı veya pasaj gibi dış tehlikelere karşı korunaklı bir konumdaysa iç mekan kameralar sizin için yeterli olacaktır. Mekanınız cadde üstü yani dış tehlikelere açık bir konumdaysa iç mekan kameralar size yeterli caydırıcılığı sağlamaz. Bu durumda mutlaka dış mekan kameralara ihtiyacınız olacaktır. Size uygun kamera sistemini belirlemek için işyerinizi ziyaret edip ücretsiz keşif uygulayalım. Böylelikle izlemek istediğiniz alanlar için kaç adet kameraya ve nasıl bir ekipmana ihtiyacınız olduğunu profesyonel bir ağızdan söyleyelim.