Anasayfa > Güvenlik Kamera Sistemleri

Güvenlik Kamera Sistemleri

İnternet üzerinden 7/24 kontrol imkanı sağlayan akıllı güvenlik kamera sistemleri çözümlerimiz sayesinde gözünüz arkada kalmayacak. Kuracağımız güvenlik kamera sistemi ile ev ve işyerinizi dilediğiniz an telefonunuzdan veya bilgisayarınızdan canlı olarak kolayca izleyebileceksiniz. Bunun için bizden alacağınız kurulum hizmeti sonrasında tek ihtiyacınız bir internet bağlantısı.

Kampanyalarımızı İnceleyin

İşyeri Kamera Sistemleri

İşyeri kamera sistemlerimiz ile yüksek çözünürlükte uzun süreli kayıt yapabilir, geçmiş kayıtlarınıza istediğiniz zaman erişebilir ve istediğiniz yerden izleyebilirsiniz. İşyerinizde bulunan kayıt cihazınıza uzun süreli kayıtlar yapabilirsiniz.

Tüm İşyeri kamera sistemlerimiz gece görüş özelliğine sahiptir. Böylelikle 7/24 net kalitede kayıt ve izleme sağlayabilirsiniz. Gündüzleri çalışanlarınızı izleyebilir geceleri ise kötü niyetli girişimleri tespit edebilirsiniz.

HD Kalitesinde Güvenlik Kamera Sistemleri

AHD (Analog HD) Teknolojisi ile herhangi bir gecikme veya kayıp yaşanmadan 500m mesafeye kadar en yüksek kalitede görüntü aktarımı sağlıyoruz.

1080P’ye varan görüntü kalitesi sayesinde kaydedilen görüntülerdeki bulanıklık ve titreşime son veriyoruz. Uygun maliyetle HD kalitesinde güvenlik kamerası sistemine sahip olmak için hemen bizimle irtibata geçin!

Ev Kamera Sistemleri

Hırsızlık ve sağlık sorunları gibi durumlar artık sizi korkutmasın. Evde yalnız bıraktığınız eşiniz, çocuğunuz veya yaşlı aile bireyleriniz için daha fazla endişelenmeye son verin. Elsan Ev Kamera Sistemleri ile olası tehlike durumlarında veya sevdiklerinizin durumundan endişe ettiğiniz anlarda evinizi anlık olarak izleyin.

Yüksek çözünürlüklü kayıt sağlayan garantili cihazlarımız sayesinde hırsızları da anında tespit edebilir ve yakalanmalarını kolaylaştırabilirsiniz.

 

İşyeri kamera sistemleri veya ev kamera sistemleri talepleriniz ve bilgi almak için bizi hemen arayın.
Kurulum gerçekleşecek alana uygulayacağımız keşif sonrası en uygun fiyatı size sunalım.

Elsan kalitesi ve garantisiyle rahat edin.

Ücretsiz Teklif Alın

 

Güvenlik Kamera Sistemleri‘nde kullandığımız ürünlerden bazıları

teklif